Новини  Конкурс журналістських розслідувань

Центр політичних студій та аналітики  в рамках проекту “Реалізація методики громадського моніторингу – основа прозорості державних закупівель” оголошує конкурс на розслідувальні статті про зловживання у сфері державних закупівель, що здійснюються за бюджетні кошти.

Об’єктом  розслідувань мають бути державні закупівлі, що здійснюються органами влади та місцевого самоврядування в усіх регіонах України.

Статті мають  бути створені протягом січня-жовтня 2012 р. та викривати резонансні факти порушень в сфері закупівель за кошти місцевих бюджетів. Заохочується викриття фактів причетності посадових осіб  кандидатів у народні депутати до корупційних схем у сфері державних закупівель.

Очолює журі експерт в сфері розслідувань фактів порушень та зловживань при здійсненні державних закупівель, координатор порталу “Наші Гроші” Олексій Шалайський. Інформаційними партнерами конкурсу виступають інтернет портали “Наші Гроші”, “Телекритика”, “Бюро журналістських розслідувань “Свідомо”.

Кращі статті будуть нагороджені призами.

Копію статті та заповнену анкету, що міститься у додатку, необхідно надіслати до 1 листопада на електронну адресу: tender@www.cpsa.org.ua

Анкета

Оголошення про конкурс

Проект “Реалізація методики громадського моніторингу – основа прозорості державних закупівель” реалізується Центром політичних студій та аналітики в межах спільної ініціативи Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа. 

Реалізація компоненту «Підтримка місцевих ініціатив» програми «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що виконується Pact Inc., стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), та фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження». 

Думки викладені в цьому документі, є винятковою відповідальністю Центру політичних студій та аналітики та не обов’язково відображають точку зору USAID, уряду США, Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа.

Новини

172599d81613a136e33da73da1d2ff7d

Центр оголошує тендер на написання програмного забезпечення

Центр політичних студій та аналітики оголошує тендер на написання програмного забезпечення (веб-сайту) в рамках проекту “ Моніторинг фінансування політичних сил – основа доброчесності української політики”.

Аналітика

BAcloud2

Громадська антикорупційна експертиза законопроектів

Експерт Центру політичних студій та аналітики Роман Скляров бере участь у якості аналітика у громадській антикорупційній експертизі законопроектів Верховної Ради України, яка здійснюється Центром політико-правових реформ та Українським інститутом публічної політики.

openbudget

Закордоний досвід використання систем «Відкритий бюджет»

Прозорість використання публічних коштів є однією із складових демократичного суспільства. А бюджети – це найпотужніший інструмент уряду та місцевих рад для задоволення потреб і пріоритетів країни та її громадян. Нашою метою є зробити бюджетну систему більш прозорою і підзвітною суспільству. Громадськість має право на повну, своєчасну та корисну інформацію про те, як можновладці керують бюджетним процесом. Наш досвід показує, що, коли звичайні люди отримували інформацію, навички та можливості брати участь в громадському контролі за витратами бюджетних коштів, то це сприяло поліпшенню ситуації в боротьбі з корупцією.